„Az igazgató felszólította a dolgozókat, hogy hazudniuk kell mindenkinek” – rendőrségi nyomozás indult egy II. kerületi óvodában

A szülők állítása szerint a problémák nem új keletűek, de korábban nem történt érdemi beavatkozás. Amikor először az óvoda vezetéséhez fordultak, nem kaptak segítséget. Nagy-Kovács Viktória ezt követően egy közösségi médiás csoportban kezdett érdeklődni, ahol jelenlegi és korábbi dolgozók is megerősítették a negatív tapasztalatokat. A szülők elmondása szerint a belső feszültséget jelzi az az állítás is, amely szerint az igazgató felszólította a dolgozókat, hogy hazudniuk kell mindenkinek.

„Az igazgató felszólította a dolgozókat, hogy hazudniuk kell mindenkinek” – rendőrségi nyomozás indult egy II. kerületi óvodában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!