Ha nem sikerül megmenteni, akkor még év vége előtt megsemmisülhet a Föld légkörében a Neil Gehrels Swift Obszervatórium

A NASA egyik legfontosabb űrteleszkópja, a 2004-ben pályára állított Neil Gehrels Swift Obszervatórium veszélybe került: ha nem sikerül megmenteni, még az év vége előtt megsemmisülhet a Föld légkörében.

Ha nem sikerül megmenteni, akkor még év vége előtt megsemmisülhet a Föld légkörében a Neil Gehrels Swift Obszervatórium

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Player

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!