Kritikus szintre jutott a medveveszély: uniós fellépést sürgetnek a lakosság védelmében Erdélyben

Idén már 148 alkalommal kellett figyelmeztetni a lakosságot az erdélyi Hargita megyében amiatt, hogy medvék jelentek meg lakott településeken. A székelyföldi megye vezetése szerint a helyzet egyre súlyosabb, ezért európai szintű beavatkozást sürgetnek a barnamedvék által képviselt veszély kezelésére.

Kritikus szintre jutott a medveveszély: uniós fellépést sürgetnek a lakosság védelmében Erdélyben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dívány

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!