Harminchét hallgató kapta meg diplomáját a vásárhelyi Mezőgazdasági Karon

Pénteken délelőtt rendezte meg az SZTE Mezőgazdasági Kara a 70. Diplomaátadó Ünnepi Tanácsülését, amelyen 37 – köztük négy külföldi – végzett hallgató vehette át oklevelét.

Harminchét hallgató kapta meg diplomáját a vásárhelyi Mezőgazdasági Karon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!