Harminchét hallgató kapta meg diplomáját a vásárhelyi Mezőgazdasági Karon
Pénteken délelőtt rendezte meg az SZTE Mezőgazdasági Kara a 70. Diplomaátadó Ünnepi Tanácsülését, amelyen 37 – köztük négy külföldi – végzett hallgató vehette át oklevelét.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress