Nem ért egyet a Országgyűlésben kialakuló túlzott szigorral Kuncze Gábor, aki a Klubrádiónak azt mondta: ennek az lesz a vége, hogy elkezdik pelenkázni a képviselőket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!