Új tiszás és fideszes képviselők tettek esküt a Fővárosi Közgyűlésben
A Fidesz-KDNP és a Tisza Párt pótolta két-két hiányzó fővárosi képviselőjét, akik közül hárman le is tették esküjüket a Fővárosi Közgyűlés pénteki ülésének kezdetén.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk