Új tiszás és fideszes képviselők tettek esküt a Fővárosi Közgyűlésben

A Fidesz-KDNP és a Tisza Párt pótolta két-két hiányzó fővárosi képviselőjét, akik közül hárman le is tették esküjüket a Fővárosi Közgyűlés pénteki ülésének kezdetén.

Új tiszás és fideszes képviselők tettek esküt a Fővárosi Közgyűlésben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!