Az elmúlt hónapokban mindenhol arról hallani, hogy a mesterséges intelligencia térnyerése és az ebből fakadó memóriahiány, illetve alkatrészdrágulás miatt áremelésre készülnek a techcégek. Úgy néz ki, hogy az Apple sem kivétel, az almás vállalat durván megemelte az iPad és a Mac készülékek árait, hamarosan pedig az iPhone-ok következhetnek. A drágulás már Magyarországon is életbe lépett. [...]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → NapiDroid