Csak két képviselő szavazta meg a debreceni képviselő-testület feloszlatását

Nem támogatta a debreceni közgyűlés Mándi László és Madarasi István (Összefogás a Cívisvárosért) előterjesztését, amely a képviselő-testület feloszlatását és időközi önkormányzati választás kiírását kezdeményezte. Az előterjesztés indoklása szerint a 2026. április 12-i országgyűlési választás eredménye azt mutatja, hogy Debrecen jelenlegi városvezetése elveszítette a választók többségének támogatását. A két képviselő arra hivatkozott, hogy a Fidesz országgyűlési […]

Csak két képviselő szavazta meg a debreceni képviselő-testület feloszlatását

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!