15 hektáron ég az erdő és a gabona, nagy erőkkel dolgoznak az oltáson
Lábon álló gabona és erdősáv ég a Fejér vármegyei Kisláng és Mezőszentgyörgy között – közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio