"Bajban van a fideszes propagandagépezet"

A korábbi propagandagépezet összeomlása rendkívül gyors, ami jelentős különbség a korábbi politikai-gazdasági helyzetekhez képest – véli Hermann Veronika, médiakutató. Úgy látja, hogy a kormányközeli "nemzeti tőkésosztály" nem mutatja azt az érdeklődést, hogy saját pénzből fenntartsa ezeket a médiatermékeket.

"Bajban van a fideszes propagandagépezet"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!