A Védvonal az ombudsmanhoz fordult a közigazgatásban tapasztalható széles körű politikai diszkrimináció miatt - közölte a Fidesz pénteken az MTI-vel. A Fidesz által létrehozott országos jogsegélyszolgálat megalakítását Orbán Viktor, a Fidesz elnöke egy májusi Facebook-bejegyzésében azzal indokolta, hogy „árad a gyűlölet és az erőszak”.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió