Országos sztrájkba kezdtek a független benzinkutak péntek reggel 8 órakor. A töltőállomások működtetői azért zártak be, hogy tiltakozzanak az ellen, hogy elképzelhető, hogy nem kapják meg a védett ár okán elszenvedett veszteségért járó, a Fidesz-kormánytól kialkudott kompenzációt. Az autósok közül nem mindenki fogadta megértéssel az akciót.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk