Ezért sztrájkolnak ma a benzinkutak: "Ha bal lábbal kel fel a miniszter, holnaptól 300 forint a benzin ára"

Országos sztrájkba kezdtek a független benzinkutak péntek reggel 8 órakor. A töltőállomások működtetői azért zártak be, hogy tiltakozzanak az ellen, hogy elképzelhető, hogy nem kapják meg a védett ár okán elszenvedett veszteségért járó, a Fidesz-kormánytól kialkudott kompenzációt. Az autósok közül nem mindenki fogadta megértéssel az akciót.

Ezért sztrájkolnak ma a benzinkutak: "Ha bal lábbal kel fel a miniszter, holnaptól 300 forint a benzin ára"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!