A cél, hogy mindenki utáljon ellenünk játszani

Az utóbbi évek legfontosabb időszaka előtt áll a női röplabda-válogatott. Alessandro Chiappini csapata az Európa Liga-elődöntő (és talán döntő) után máris az Európa-bajnokságon találja magát, ahol egy jó szereplés akár a világbajnokságig repítheti a fiatal magyar válogatottat. Ez utóbbi szűk fél évszázad után jöhetne újra össze magyar röpiseknek! Bozóki-Szedmák Rékával beszéltük át az előttünk álló napokat, heteket.

A cél, hogy mindenki utáljon ellenünk játszani

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → MOLcsapat

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!