Újra tartalékos katona lett Ruszin-Szendi Romulusz. A magyar honvédelmi miniszter közösségi oldalán osztotta meg a hírt, ahol elárulta azt is, hogy a tartalékos szolgálatért járó juttatást nem veszi fel. Ruszin-Szendi azt is elújságolta, hogy sikeresen teljesítette az ejtőernyős egészségügyi alkalmassági vizsgálatot is.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz