A Samsung már kezdheti a képernyők tömegtermelését, és ha minden jól megy, akkor a nyár közepén indulhat a mobil gyártása is.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → iPON!
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!