Kiderült, hány fokra érdemes állítani a klímát hőség idején

A legtöbben úgy próbálnak védekezni a nyári hőség ellen, hogy a lehető legalacsonyabb fokra állítják a légkondicionálót. A szakemberek szerint azonban ez nem feltétlenül jó ötlet. A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ szerint a túlzott hűtés akár meg is terhelheti a szervezetet.

Kiderült, hány fokra érdemes állítani a klímát hőség idején

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!