Kötelezővé kell tenni a home office-t az extrém hőségben?

A hőség miatt a kormány összehangolt védelmi tevékenységet rendelt el kormányrendeletben - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön a kormányszóvivői tájékoztatón.

Kötelezővé kell tenni a home office-t az extrém hőségben?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!