Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter Nagy Ervin kultúráért felelős államtitkárral kereste fel a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő (NKTK) munkatársait szerdán, hogy a miniszter bocsánatot kérjen tőlük az előző vezetés nevében, és megerősítse, hogy a kulturális támogatások rendszere átláthatóan és igazságosan működhet a megtisztulás után azokkal a munkatársakkal, akik nem követtek el bűncselekményt. A miniszter csütörtökön a Facebookon számolt be a látogatásról.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk