Csütörtökön hajnalban a volt városi malom épületénél, a Belgrádi úton, a teljes külső homlokzat szinte egészét beborítva két óriásplakátot helyeztek el azzal a céllal, hogy az arra közlekedők számára azt az üzenetet közvetítsék: Szerbia győz. De pontosan kit győz le Szerbia egy impozáns méretű óriásplakáttal és üres szlogenekkel? Kivel vív csatát Szerbia, és kinek kellene […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó