Hegedűs Zsolt miniszter fontos bejelentést tett az Onkológiai Intézetben

„Dr. Buga László államtitkárral az Országos Onkológiai Intézetben jártunk, ahol a kormány által biztosított forrásoknak köszönhetően befejeződött a hűtési rendszer javítása” – tette közzé Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter.

Hegedűs Zsolt miniszter fontos bejelentést tett az Onkológiai Intézetben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!