„Dr. Buga László államtitkárral az Országos Onkológiai Intézetben jártunk, ahol a kormány által biztosított forrásoknak köszönhetően befejeződött a hűtési rendszer javítása” – tette közzé Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart