Csak Belgrád és Újvidék fejlődik, Szerbia többi része tönkremegy

A Jasno nevű informális csoport pénteken, június 26-án mutatja be egy négyhónapos kutatás eredményeit Szerbia központosításának mértékéről. A kutatás többek között rávilágít arra, hogy a 168 város és község közül mindössze 16-ban éri el a fizetés az országos átlagot, Belgrád egymaga termeli ki az egész ország GDP-jének 43%-át, a Regionális Fejlesztési Nemzeti Tervet pedig – […]

Csak Belgrád és Újvidék fejlődik, Szerbia többi része tönkremegy

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!