Elindul a másfél milliárd eurós fejlesztési program európai uniós forrásokból a magyar villamosenergia-hálózat korszerűsítésére és megerősítésére; a pályázat most nyílik meg – jelentette be Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Atombusiness