A PlayStation kezdőképernyőjét is elfoglalta a GTA VI

Nagyon komolyan veszi a Sony a játék marketingjét.

A PlayStation kezdőképernyőjét is elfoglalta a GTA VI

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → GameStar

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!