Várkonyi Andrást a közelmúltban a 17-es villamoson vette észre szemfüles olvasónk, aki fotót is készített a színészről. Lapunk megkereste a Barátok közt egykori sztárját, az ország „Vili bácsiját”, aki többek között azt is elmesélte, mit vitt magával abban a táskában, amely éppen kiadónk női magazinját, a GLAMOUR-t reklámozta.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk