A már továbbjutott német válogatott 2-1-re kikapott az ecuadori csapattól csütörtökön a labdarúgó-világbajnokság E csoportjának New York-i mérkőzésén, így a dél-amerikai együttes is a 32 közé jutott harmadikként. A négyszeres világbajnok európai együttes, amelynek a kudarccal megszakadt a 11 meccsen át tartó győzelmi sorozata, jövő hétfőn egy csoportharmadikkal találkozik Bostonban, míg a dél-amerikai gárda egy […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap