A katasztrofális vb-szereplés után lemondta a válogatottságot a sztárcsatár

Tükörsimán esett ki a labdarúgó-világbajnokságról a cseh válogatott. Miroslav Koubek csapata utolsóként zárt az A-csoportban, ami után csalódottan utazhatnak haza Mexikóból. A szurkolók felháborodva várnak változtatásokat, de arra ők sem számítottak, hogy egyik kedvencük int búcsút a nemzeti csapatnak.

A katasztrofális vb-szereplés után lemondta a válogatottságot a sztárcsatár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!