Az Ipsos és a Wavin friss kutatása szerint a magyarok közel fele szenved a nyári szellőztetés miatt. A leggyakoribb panaszokat a huzat, a por és a pollenek okozzák, de a légszennyezés is sokak számára jelent problémát. A magyar ingatlanokban nyáron könnyen egyfajta „22-es csapdájába” kerülhetünk: zárt ablak mellett a légkondícionálás hűti, de nem cseréli a Huzat, pollen és szmog – a magyarok fele nem bírja a nyári szellőztetést
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Technokrata