Van egy hely az Adrián, ahol magyarként sétálva kicsit otthon érezhetjük magunkat. Opatija – vagy ahogy a magyarok ismerik, Abbázia – mindig is több volt számunkra egy szép tengerpartnál. Abbázia ugyanis a Monarchia öröksége, amely a mai napig kézzelfogható. Ott voltunk a Kelet-Adria legelső és legpatinásabb szállodája, a horvátországi Hotel Kvarner nagyszabású teraszmegnyitóján, és a tenger mellett megmerítkeztünk a békebeli luxus és a modern elegancia ötvözetében.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL