Tarr Zoltán, a társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter Nagy Ervin kultúráért felelős államtitkárral együtt szerdán meglátogatta a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő (NKTK) munkatársait, hogy az előző vezetés nevében bocsánatot kérjen tőlük. A miniszter hangsúlyozta, hogy a kulturális támogatások rendszere csak a megtisztulás után működhet átláthatóan és igazságosan, mégpedig azokkal a munkatársakkal, akik nem vettek részt a visszaélésekben. Tarr Zoltán a látogatásról csütörtökön a Facebookon számolt be, ahol kiemelte, hogy a közpénzekkel való visszaélések felderítése és a felelősök elszámoltatása közös érdek.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk