ByeAlex váratlanul lefújta a mostani hétvégére szervezett nyíregyházi koncertjét. Közleményben tudatta az RTL sztárja, hogy nem tud színpadra állni, ugyanis jelenleg az egészségi állapota nem engedi meg, hogy több száz kilométert utazzon ülve. Az előadó friss posztban tájékoztatta a közönségét a lemondott fellépésről.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk