MIAKÖ: többen rosszul lettek a debreceni akkumulátorgyárban

Információik szerint vegyi anyag szivároghatott az üzemben.

MIAKÖ: többen rosszul lettek a debreceni akkumulátorgyárban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Civishír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!