Komoly visszhangja lett a nyílt vízi úszók portugáliai világkupaversenyének, amelyet múlt hétvégén rendeztek Setúbalban. Fábián Bettina mellett több külföldi versenyző is dühösen számolt be róla, hogy a verseny után rosszul lettek. A sportolók szerint a szervezőknek sokkal nagyobb figyelmet kellene fordítaniuk a vízminőségre.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport