Csőtörés a Malomárok utcában – lezárásra és vízhiányra kell készülni

Csőtörés miatt dolgoznak a Heves Megyei Vízmű Zrt. szakemberei Egerben, a Malomárok utcában. A javítás idejére forgalomkorlátozás lépett életbe, és az érintett szakaszon átmenetileg az ivóvíz-szolgáltatás is szünetel. A Heves Megyei Vízmű Zrt. munkatársai megkezdték a Malomárok utca 55. szám előtt keletkezett csőtörés helyreállítását - tájékoztatott az egri önkormányzat. A hibaelhárítás miatt az utcát az Olasz utca felől lezárták, így jelenleg csak a célforgalom számára biztosított a behajtás. Az arra közlekedőknek érdemes nagyobb körültekintéssel közlekedniük, illetve lehetőség szerint más útvonalat választaniuk. A javítás ideje alatt szünetel az ivóvíz-szolgáltatás a Malomárok utca páratlan oldalán található családi házaknál. Az érintett lakók számára az ideiglenes ivóvízellátást a Malomárok utca és a Kallómalom utca kereszteződésében található tűzcsapról biztosítják. A szolgáltató várhatóan a hiba elhárítását követően helyreállítja a vízellátást, a munkálatok befejezéséig azonban...

Csőtörés a Malomárok utcában – lezárásra és vízhiányra kell készülni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Egri Ügyek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!