Az Uzsoki Utcai Kórház tetejéről üzent Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyésznek Magyar Péter csütörtökön, miközben az egészségügyi intézményben zajló klímafejlesztésekről tartott bejárást Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszterrel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu