Nem túl jó ötlet, ha most így hűti vagy pormentesíti környezetét

Kánikula van, spóroljunk a vízzel – kéri a Magyar Víziközmű Szövetség. A szervezet szóvivője az InfoRádióban elmondta: 25 ezren dolgoznak azon, hogy mindenkinek legyen ivóvize, de ehhez a lakosság közreműködésére is szükségük van.

Nem túl jó ötlet, ha most így hűti vagy pormentesíti környezetét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!