„Együtt építjük a jövőt” – megalakult a Szlovákiai Magyar Önkormányzati Társulás

Június 25-én tartotta alakuló közgyűlését a Szlovákiai Magyar Önkormányzati Társulás (SZMÖT), amelynek célja a szlovákiai magyar önkormányzatok összefogása, az érdekképviselet megerősítése, valamint a települések közötti szakmai együttműködés elősegítése.…

„Együtt építjük a jövőt” – megalakult a Szlovákiai Magyar Önkormányzati Társulás

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!