Június 25-én tartotta alakuló közgyűlését a Szlovákiai Magyar Önkormányzati Társulás (SZMÖT), amelynek célja a szlovákiai magyar önkormányzatok összefogása, az érdekképviselet megerősítése, valamint a települések közötti szakmai együttműködés elősegítése.…
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma