Az én Szerbiám Egyesület újabb beadványt intézett Husein Memić turisztikai és ifjúsági miniszterhez, amelyben a szerbiai üdülési utalványok azonnali forgalomba hozatalát kérte annak érdekében, hogy megmentsék a turisztikai szezon hátralévő részét, és megakadályozzák a kis hazai vendéglátók gazdasági összeomlását. A közlemény szerint ez a megkeresés azután történt, hogy a minisztérium nem reagált az egyesület februári […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó