A Grund zenekar tagjai eredetileg színészként lettek országosan ismertek, mára azonban a koncertszínpadokon is saját, komoly rajongótábort építettek fel. A formáció most vasárnap már harmadik alkalommal lép fel a Budapest Parkban. A zenekar két tagja, Medveczky Balázs és Zoltán Áron elmondták, hogy a feszített tempó miatt rendhagyó módon készülnek a fellépésre.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL