Szerda délután rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetem (SOTE) Belső Klinikai Tömbjénél az Üllői úton. Eddig tudható információk szerint azért indulhatott nyomozás, mert egy gyógyszerkísérletben olyan orvosok is részt vehettek, akiknek erre nem volt engedélyük. Az egyetem rektorát, dr. Merkely Bélát sikerült elérnie a Blikknek. Gyógyszerkísérlet… A Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Hematológiai Klinikáján történt az […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír