Létszámleépítés áldozatává válik a Bungie, a Destiny és a Marathon stúdiója

Gyakorlatilag idő kérdése volt, hogy megérkezzen ez a bejelentés a Sonytól, de ettől még nem kevésbé keserű.

Létszámleépítés áldozatává válik a Bungie, a Destiny és a Marathon stúdiója

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → GameStar

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!