Júliusban PvE tartalmak jönnek a Marathonba, ősszel pedig érkezik a 3. szezon

A Bungie bemutatta a játék következő hónapokra tervezett roadmapjét. Ebben a legizgibb egy teljesen új PvE játékmód érkezése július 21-én. De a fejlesztők a szeptemberben induló 3. szezonról is megosztottak pár infót.

Júliusban PvE tartalmak jönnek a Marathonba, ősszel pedig érkezik a 3. szezon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!