A Bungie bemutatta a játék következő hónapokra tervezett roadmapjét. Ebben a legizgibb egy teljesen új PvE játékmód érkezése július 21-én. De a fejlesztők a szeptemberben induló 3. szezonról is megosztottak pár infót.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs