Az árrésstop kezdettől vitatott volt politikai értelemben, és talán az is marad, mindenesetre bevezetni jó volt, befejezni nem nehéz. Az i-re az új kormány teheti fel a pontot, az MNB látványos zöld fényt adott.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG