“Nem lenne szép dolog szembemenni a demokratikus népakarattal és felhatalmazással…” – így reagált Magyar Péter miniszterelnök a 24.hu cikkéhez írt kommentjében Török Gábor kritikáira. A politikai elemző csütörtöki Facebook-bejegyzésében arról írt, hogy az alkotmányozó többség birtokosa gyakorlatilag bármit megtehet, mivel az alkotmány sem jelent valódi korlátot számára: ha akarja, átírhatja, és politikai akaratát szabállyá emelheti. […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap