„Teljesen rendben van, bár megértem azokat is, akik otthon ülnek, és bosszantja őket, amikor reklám következik. Az én koromban viszont ez kifejezetten jól jön, mert ilyenkor ki lehet menni a mosdóba!”
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport