Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről

„Teljesen rendben van, bár megértem azokat is, akik otthon ülnek, és bosszantja őket, amikor reklám következik. Az én koromban viszont ez kifejezetten jól jön, mert ilyenkor ki lehet menni a mosdóba!”

Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!