A magyar viszonteladóknak is fáj, hogy nincs fizikai verziója a GTA 6-nak, de van, aki nem is akarja így forgalmazni

A GTA 6 dobozos verziójában csak egy kód lesz, ami jó eséllyel megöli a Magyarországon még mindig nagyon népszerű használtjáték-piacot.

A magyar viszonteladóknak is fáj, hogy nincs fizikai verziója a GTA 6-nak, de van, aki nem is akarja így forgalmazni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → GameStar

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!