Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter másfél milliárd eurós, uniós forrásból finanszírozott program indulásáról tájékoztatott, amely a magyar villamosenergia-hálózat korszerűsítését és megerősítését célozza.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk