Herendi Gábor szerint most érezzük, hogy milyen kutya nehéz a demokrácia, de nem baj, végig kell csinálni

A rendező szerint a rendszerváltás jótékonyan hat a magyar film sorsára is. Herendi Gábor szerint most érezzük, hogy milyen kutya nehéz a demokrácia, de nem baj, végig kell csinálni

Herendi Gábor szerint most érezzük, hogy milyen kutya nehéz a demokrácia, de nem baj, végig kell csinálni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!