Újabb minisztériumi bejelentés érkezett a rendkívüli hőség miatt

A hőségriadó idején bevezetett országos intézkedések hatékonyan működnek, és a szociális, valamint gyermekvédelmi ellátórendszer biztonságosan látja el feladatait – közölte a Szociális és Családügyi Minisztérium csütörtökön. A tárca tájékoztatása szerint a vörös kód protokoll életbe lépése óta rendkívüli esemény nem történt.

Újabb minisztériumi bejelentés érkezett a rendkívüli hőség miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Liner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!