A miniszterelnök és az egészségügyi miniszter a tetőn tekintette meg a kicserélt folyadékhűtőket, aztán pedig elsorolták, hol tartanak az egyes kórházakban a hűtési rendszerek cseréjével, megújításával.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió