Személyesen ellenőrizte az elkészült klímacserét Magyar Péter és Hegedűs Zsolt az Uzsoki utcai kórházban

Két hete a kormány 3,6 milliárd forintot különített el a kórházi klímaberendezések cseréjére, amelynek keretében 32 intézményben kezdődtek meg a munkálatok. Az Uzsoki Utcai Kórházban már be is fejeződött a folyadékhűtő cseréje, amely 130 millió forintból valósult meg. Magyar Péter miniszterelnök és Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter személyesen tekintették meg az eredményeket, és további tervekről is beszámoltak.

Személyesen ellenőrizte az elkészült klímacserét Magyar Péter és Hegedűs Zsolt az Uzsoki utcai kórházban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!